Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamile kadının bebeğini görmek

Kahve falında hamile kadının bebeğini görmek her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine işarettir.

Kahve falında hamile kadının bebeğini gördüyseniz:

  • Diğerlerinin hatalarını aramak yerine ilerlemek için gayret gösterirseniz faydalı sonuçlar alabilirsiniz.

Kahve falında hamile kadın erkek bebek görmek emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hamile kadın bebeğini emzirmek sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında hamile kadının bebeğinin öldüğünü görmek zorluklarının kalmayacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile kadının bebeğini görmek çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hamile kadın ve bebek görmek çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile bir kadının karnındaki bebeği görmek o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında hamile kadın bebeğini görmek ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu fal sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında erkek bebeğe hamile kadın görmek imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına rivayet eder.