Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ejderha görmek

Kahve falında ejderha görmek sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, çıkarları uğruna her şeyi yapacak, kötü niyetli, bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında ejderha gördüyseniz:

  • Planlarda oluşacak kaçınılmaz değişikliklerle ilgili katkılarınız akraba veya arkadaşlarınızın sizi takdir etmesine neden olabilir.

Kahve falında ejderha dövmesi görmek verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında gökyüzünde ejderha görmek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ejderha görmek eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Kahve falında ejderhadan kaçmak sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kanatlı ejderha görmek zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, çok mutlu bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında su ejderhası görmek ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ejderha yavrusu görmek çok daha iyi koşullara sahip olacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı ejderha görmek Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.