Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaban görmek

Kahve falında kaban görmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine, kafasına göre birini bulacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına işarettir.

Kahve falında kaban gördüyseniz:

  • Kazançlarınızı arttırmanızı sağlayacak seyahatler veya ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında yeşil kaban almak iyileşme göstereceğine, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında kaban kaybetmek ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında kaban diktirmek hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

Kahve falında kaban unutmak güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, uzun süre cesaretini toplayamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deri kaban görmek kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine inanılır.

Kahve falında siyah kaban kaybetmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah kaban almak kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve fal sahibine dua edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına yorulur.

Kahve falında lacivert kaban giymek çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına inanılır.