Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güreşçi görmek

Kahve falında güreşçi görmek bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, önünü açacağına, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan fal sahibinin elindeki malları çıkaracağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine delalettir.

Kahve falında güreşçi gördüyseniz:

  • Aşırılıklar sorunlara neden olabilir.

Kahve falında güreş izlemek rızık eksikliği yaşayacağına, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine işarettir.

Kahve falında güreş devesi görmek işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine işarettir.

Kahve falında güreş yapmak ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, yeni işlere girişileceğine işarettir.

Kahve falında güreş yapanları görmek yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında deve güreşi görmek canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, fal sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına delalettir.

Kahve falında güreşçi görmek kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sumo güreşçisi görmek birlikte bazı işler yapılacağına, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bilek güreşi görmek bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine delalet eder.