Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında parlak görmek

Kahve falında parlak görmek ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, zengin bir hayat süreceğine, ettikleri duanın kabul olacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında parlak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Kahve falında çok parlak yıldızlar görmek yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına delalet eder.

Kahve falında parlak lamba görmek kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine tabir olunur.

Kahve falında parlak renkler görmek sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında parlak çiçek görmek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil parlak taş görmek sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında parlak saç görmek umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına işaret eder.

Kahve falında parlak cami görmek işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına alamet eder.

Kahve falında parlak bir şey görmek maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.