Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ezan okunurken görmek

Kahve falında ezan okunurken görmek dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına, gözyaşının dineceğine, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ezan okunurken gördüyseniz:

  • Rüzgarı arkaya alıp ilerlemekte fayda var.

Kahve falında ezan okunurken uyanmak kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Kahve falında ezan okunurken namaz kılmak üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine işarettir.

Kahve falında ezan okunurken görmek çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına delalettir.

Kahve falında ezanın okunduğunu görmek güzel bir hayat süreceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ezan okuyarak uyanmak sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine delalettir.

Kahve falında ezan okunurken beddua etmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ezan okuyan köpek görmek çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, huzurlu hissedileceğine alamet eder.

Kahve falında kulağına ezan okunmak huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna yorulur.