Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tören görmek

Kahve falında tören görmek bir rahat yüzü görmeyeceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, çok sıkıntı çekeceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında tören gördüyseniz:

  • Elinize geçen bilgi veya haberleri arkadaşlarınız ya da meslektaşlarınızla değerlendirebilirsiniz.

Kahve falında kendi cenaze törenini görmek bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, edilen duaların kabul edileceğine delalettir.

Kahve falında kep töreni görmek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, kötü haberler alınacağına delalet eder.

Kahve falında nişan töreninde olmak kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında tören görmek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine işarettir.

Kahve falında vaftiz töreni görmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, rahat erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Kahve falında nikah törenine gitmek içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında düğün töreni görmek elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında kendi nişan törenini görmek içinden çıkılmaz bir hal alacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine rivayet etmektedir.