Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında et sote görmek

Kahve falında et sote görmek kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, her zaman fal sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında et sote gördüyseniz:

  • Akla yatkın olmanın ya da sağduyu içermenin çok uzağında olan öneriler, teklifler veya davetler söz konusu olabilir.

Kahve falında et sote yemek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine yorulur.

Kahve falında et sote görmek çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine delalet eder.

Kahve falında kaynanasıyla kavga ettiğini görmek eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında mezarlikta dua ettiğini görmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında etli yeşil fasulye yemek büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına işarettir.

Kahve falında ölünün dua ettiğini görmek bir şirketler zincirine sahip olunacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine işarettir.

Kahve falında but et görmek bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşının terk edildiğini görmek rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine delalettir.