Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni nevresim takımı görmek

Kahve falında yeni nevresim takımı görmek refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, bir sebeple başka yollar aranacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, imkânlarının azalacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeni nevresim takımı gördüyseniz:

  • Kabalaşmak veya diş gıcırdatmak kötü sonuçlar doğurabilecekken, olumlu tavırlar sergilemeniz durumunda daha olumlu şeyler olmasını umabilirsiniz.

Kahve falında yeni nevresim takımı almak zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine yorulur.

Kahve falında yeni nevresim takımı görmek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz nevresim takımı görmek bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine delalettir.

Kahve falında nevresim takımı görmek yapılan her işte hayır duası alınacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine işarettir.

Kahve falında nevresim takımı vermek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına delalettir.

Kahve falında nevresim takımı hediye almak Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı nevresim takımı görmek işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, masumluğunu ispat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi nevresim takımı görmek tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca delalet etmektedir.