Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erik bulmak

Kahve falında erik bulmak üzüntüden sonra ferahlamaya, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erik bulmak gördüyseniz:

  • Eşinizle ya da sevdiğinizle birlikte her konuda birlikte birşeyler yapmak için harekete geçin.

Kahve falında erik bulmak bundan büyük kazanımlar elde edeceğine ve olumlu dönüşümler alacağına, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil can eriği görmek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında bebeğe erik yedirmek üzülmesine dahi gerek olmayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında olgunlaşmamış erik yemek çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına alamet eder.

Kahve falında mezarlıkta erik yemek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine yorulur.

Kahve falında erik hoşafı yapmak kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, rızkın artacağına yorulur.

Kahve falında erik verdiğini görmek neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah erik kurusu görmek iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına alamet etmektedir.