Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski sevgiliyi yıkamak

Kahve falında eski sevgiliyi yıkamak musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, atılacak adımların boşa çıkacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyi yıkamak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı ilgilendiren fırsatlar imajınızı güçlendirmenize yardım edebilir.

Kahve falında eski sevgiliyi yıkamak daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine yorulur.

Kahve falında eski halı yıkamak etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında sevgiliyi yıkamak sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında eski sevgiliden ayrılmak yeni bir eve taşınılacağına, işlerin düzgün gideceğine işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyi başkasıyla evlenirken görmek çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgilini öptüğünü görmek uzun soluklu bir işe girileceğine, sağlık sorunun kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyle yüzdüğünü görmek aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliye sevdiğini söylemek hasretin ve özlemin biteceğine, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine tabir olunur.