Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dua taşımak

Kahve falında dua taşımak sadece kendisini düşüneceğine, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dua taşımak gördüyseniz:

  • İlerleyen zamanda, esnek davranmadığınız için çok pişman olabilirsiniz.

Kahve falında dua taşımak sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş birinin tabutunu taşımak rahat edeceğine, rahat nedir öğreneceğine yorulur.

Kahve falında sini taşımak herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine delalet eder.

Kahve falında kağıt taşımak dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına yorulur.

Kahve falında cam taşımak zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, mesleğindeki statüsünün de artacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının tabutunu taşımak yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında omuzda cenaze taşımak hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına işaret eder.

Kahve falında kucağında erkek bebek taşımak adımların çok iyi bir yol açacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine yorulmaktadır.