Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dövüşme görmek

Kahve falında dövüşme görmek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hayatının güzelleşeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, refah içinde olacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına işaret eder.

Kahve falında dövüşme gördüyseniz:

  • Yeni şeyler öğrenmek üzere kurs, seminer veya eğitim programlarına katılabilir ya da evde kişisel gelişimle ilgilenebilirsiniz.

Kahve falında dövüşenleri görmek çok sıhhatli bir kişi olunacağına, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine yorulur.

Kahve falında köpek dövüşü görmek mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine tabir olunur.

Kahve falında dövüştüğünü görmek aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına, evlerindeki huzurun artacağına işaret eder.

Kahve falında yılanların dövüştüğünü görmek bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, kötülüklere gözünü kapatmaya rivayet etmektedir.

Kahve falında boğa dövüşü görmek üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine işaret eder.

Kahve falında dövüşten kaçmak büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine rivayet eder.

Kahve falında dövüş horozu görmek büyük bir ferahlama yaşayacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine inanılır.

Kahve falında dövüş ettiğini görmek yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine alamet eder.