Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dövdüğünü görmek

Kahve falında dövdüğünü görmek yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dövdüğünü gördüyseniz:

  • Değişimden kaçmamalısınız.

Kahve falında öğretmeni dövmek zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, beklediklerini duyacağına delalet eder.

Kahve falında eski arkadaşını dövmek çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve falı kapatan kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında babasını dövmek çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, bir üniversitede hoca olunacağına rivayet eder.

Kahve falında yabancı birini dövmek özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, sermayenin harcandığına değeceğine tabir olunur.

Kahve falında yaşlı bir kadını dövmek şifa edineceğine, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına işaret etmektedir.

Kahve falında birini kürekle dövmek harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza rivayet eder.

Kahve falında kızmak dövmek güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına alamet eder.

Kahve falında birini odunla dövmek bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine rivayet etmektedir.