Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dostunu görmek

Kahve falında dostunu görmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, birçok iş teklifi alınacağına, kendine geleceğine alamet eder.

Kahve falında dostunu gördüyseniz:

  • Diğerlerinin hatalarını aramak yerine ilerlemek için gayret gösterirseniz faydalı sonuçlar alabilirsiniz.

Kahve falında hayvanlarla dost olmak sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında timsahla dost olmak çevre değiştireceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına delalettir.

Kahve falında ayıyla dost olmak en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kocanın dostunu görmek kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş bir dostunu görmek çevresindeki herkese yardımcı olacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dostunu öpmek yakın zamanda rahat edeceğine, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında başbakanla dost olmak kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında hak dostlarını görmek akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine alamet eder.