Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında biblo kaplumbağa görmek

Kahve falında biblo kaplumbağa görmek bir gönül ilişkisine başlanacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına rivayet eder.

Kahve falında biblo kaplumbağa gördüyseniz:

  • Yeni şeyler öğrenmeniz veya yeteneklerinizi geliştirmeniz ilerlemenize yardım edebilir.

Kahve falında biblo kaplumbağa görmek kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaplumbağa biblosu görmek tamamlanmadan kalacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında melek biblosu görmek yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ahşap biblo görmek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına rivayet eder.

Kahve falında biblo deve görmek kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında kırık biblo görmek kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında biblo kırmak yaşanan kötü anıların silineceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fil biblo görmek her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine alamet etmektedir.