Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dolu silah görmek

Kahve falında dolu silah görmek sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, özel yaşamında da beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dolu silah gördüyseniz:

  • Duygusal konular gerilim nedeni olabilir.

Kahve falında dolu silah görmek kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su dolu leğen görmek sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına delalettir.

Kahve falında su dolu oda görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya delalettir.

Kahve falında balıkla dolu deniz görmek hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında su dolu bidon görmek işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yağmur dolu yağdığını görmek kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine delalettir.

Kahve falında dolu sandık görmek yüksek bir makamı olacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında içi dolu cüzdan görmek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, kazancının çok daha fazla olacağına alamet eder.