Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fırından simit almak

Kahve falında fırından simit almak sorumlu tutacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, kurulu düzeni olacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında fırından simit almak gördüyseniz:

  • Stres yaratan durumlardan uzak durmanız daha rahat düşünmenizi ya da karar almanızı sağlayabilir.

Kahve falında simit fırını görmek bolluk içinde yaşamaya, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında fırında simit görmek başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fırından simit almak kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına işarettir.

Kahve falında simit çay görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, kazançlı bir adım atılacağına işaret eder.

Kahve falında simit istemek verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinden simit almak kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye inanılır.

Kahve falında birinin simit yediğini görmek gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına inanılır.

Kahve falında denizde can simidi görmek özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına inanılır.