Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında diş yok görmek

Kahve falında diş yok görmek güzel günlerin geleceğine, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine işaret eder.

Kahve falında diş yok gördüyseniz:

  • Riskli işlerde başarılı olabilirsiniz.

Kahve falında dişlerinin yok olduğunu görmek hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında diş yok görmek arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında kapının yok olduğunu görmek kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına işarettir.

Kahve falında yokus tırmanmak sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine delalettir.

Kahve falında dişinin yok olduğunu görmek eğer o yokuş çıkılmışsa sonunda her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine işarettir.

Kahve falında yokustan cikmak layık olduklarına sahip olacağına, ağız tadının da kaçacağına delalettir.

Kahve falında mezarın yok olduğunu görmek üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, ruhuna hayrat yapılacağına inanılır.

Kahve falında kaşlarının yok olduğunu görmek elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine yorulmaktadır.