Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında devlet büyüğüne su vermek

Kahve falında devlet büyüğüne su vermek kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, yokluğa, darlığa düşeceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında devlet büyüğüne su vermek gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişi yakın ilgi beklerken, sizin işlerinizle fazla uğraşmanız, biraz da gözünüzün dışarıda olması onun kırılmasına neden olabilir.

Kahve falında devlet büyüğüne su vermek fal sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında devlet büyüğüne ikramda bulunmak eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında devlet büyüğüyle yemek yemek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan fal sahibinin alkışlanacak işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında devlet büyüğüyle konuşmak yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında devlet büyüğünden para almak karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine yorulur.

Kahve falında devlet büyüğünün öldüğünü görmek ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine alamet eder.

Kahve falında devlet büyüğünü öldürmek neşeli ve huzurlu bir geleceğe, büyük bir mala sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında devlet büyüğüyle namaz kılmak bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine inanılır.