Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cezayir görmek

Kahve falında cezayir görmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına delalet eder.

Kahve falında cezayir gördüyseniz:

  • Size yapılan tekliflerin ardında başka şeyler olabileceği kuşkularından kurtulmalısınız.

Kahve falında ölüm cezası almak umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında cezaya çarptırılmak güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hapis cezasına çarptırılmak mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında trafik cezası yediğini görmek çok zor dönemlerin geçirileceğine, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ceza yediğini görmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mahkemede ceza almak çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mahkemeden ceza almak kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine inanılır.

Kahve falında para cezasi yemek bir sebeple ortaklığın bozulacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine yorulmaktadır.