Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizde görmek

Kahve falında denizde görmek açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, bahtının da çok parlak olacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında denizde gördüyseniz:

  • Süregelen bir ilişkiniz varsa onda da eskisinden daha mutlu duruma girebilirsiniz.

Kahve falında deniz ve cami görmek sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında ölen kişiyi denizde görmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deniz üstünde dans etmek düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde canavar görmek yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Kahve falında deniz manzarası görmek iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizin üzerinde gezmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine delalettir.

Kahve falında deniz ve yunus görmek aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına yorulur.

Kahve falında deniz kenarında evin olduğunu görmek onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına işarettir.