Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dansöz görmek

Kahve falında dansöz görmek parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına, yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, karlı ortaklıklara gireceğine rivayet eder.

Kahve falında dansöz gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda bazı sözler verebilirsiniz.

Kahve falında dansöz oynatmak hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dansöz olmak kazancında bereketin artacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine işarettir.

Kahve falında dansöz elbisesi giymek dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına yorulur.

Kahve falında kendini dansöz görmek herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dansöz görmek çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine tabir olunur.

Kahve falında erkek dansöz görmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendini dansöz olarak görmek zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında dansöz kıyafeti giydiğini görmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, çalışkan bir kişi olunacağına yorulur.