Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin başkasından hoşlandığını görmek

Kahve falında eşinin başkasından hoşlandığını görmek bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eşinin başkasından hoşlandığını gördüyseniz:

  • Problemli bir durum ya da açmaz kendi kendine düzelebilir.

Kahve falında eşinin başkasından hoşlandığını görmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski hoşlandığın çocuğu görmek kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına alamet eder.

Kahve falında hoşlandığın kızla öpüşmek ihtiyaçlarını karşılayamayacağına, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına yorulur.

Kahve falında hoşlandığın kişiyle tanışmak işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına delalet eder.

Kahve falında hoşlandığın erkeğin elini tutmak sağlıklı bir ömür süreceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine inanılır.

Kahve falında hoşlandığım kişiyi görmek kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hoşlandığım kızı görmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, sıkıntılı bir işe girileceğine yorulur.

Kahve falında başka bir erkekten hoşlanmak karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine tabir olunur.