Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ipler görmek

Kahve falında ipler görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sermayenin harcandığına değeceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ipler gördüyseniz:

  • Söz konusu kişilerle etkili çalışmalar yapacaksınız.

Kahve falında iple sallanmak destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına alamet eder.

Kahve falında ipte asılı insan görmek maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına alamet eder.

Kahve falında ip çektiğini görmek ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bilakis malının çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında ip atlayanı görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında ipe bağlı inek görmek maddi ve manevi olarak destek olacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına alamet eder.

Kahve falında balkondan iple inmek fal sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında birini ipte asılı görmek güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ipe asıldığını görmek kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine alamet eder.