Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çürük kol görmek

Kahve falında çürük kol görmek bunun için sıkıntıya düşeceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, fal sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında çürük kol gördüyseniz:

  • Yapılması gerekenleri ihmal etmemeli, askıda kalmış sorunları bir çözüm takvimi içinde ele almalısınız.

Kahve falında çürük kol görmek yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına delalet eder.

Kahve falında kolda çürük görmek şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında çürük dişli birini görmek bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, tüm beklentilerini yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çürük diş düştüğünü görmek zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında vücudunda çürükler görmek duygularının karşılıklı olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çürük diş çekildiğini görmek kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ön dişi çürük görmek edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine inanılır.

Kahve falında çürük dişinin düştüğünü görmek mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, falı kapatan kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına işarettir.