Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok oda görmek

Kahve falında çok oda görmek aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çok oda gördüyseniz:

  • İş ilişkileriniz yüzünden tanıyacağınız, ya da tanıdığınız birisi ile uyumlu bir ilişkiye girmeniz olasıdır.

Kahve falında mavi oda görmek yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evin odasının yandığını görmek yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına işarettir.

Kahve falında yeşil oda görmek dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski yatak odası görmek manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında bir oda dolusu ayakkabı görmek alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir oda dolusu ekmek görmek çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine yorulur.

Kahve falında oda dolusu kum görmek kendi ekmek teknesine sahip olacağına, kazancının sürekli artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında toplantı odası görmek hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, büyük başarılar kazanacağına işarettir.