Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kimsenin namaz kıldığını görmek

Kahve falında bir kimsenin namaz kıldığını görmek tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine yorulur.

Kahve falında bir kimsenin namaz kıldığını gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızı genişletebilir veya yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz.Daha fazla sosyalleşmeniz yeni fırsat sayısını arttırabilir.

Kahve falında bir kimsenin namaz kıldığını görmek yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında namaz kılan kimse görmek elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına inanılır.

Kahve falında evde cuma namazı kılmak kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek yerde namaz kılmak kader çarkının kişiden yana döneceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arafatuta namaz kılmak ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında okul bahçesinde namaz kılmak sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir.

Kahve falında şükür namaz kılmak kafasının boşalacağına, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ravzada namaz kılmak insanlara küsüleceğine, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine delalet etmektedir.