Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çiğ nohut yemek

Kahve falında çiğ nohut yemek insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, huzur dolu günler geçireceğine, maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine işarettir.

Kahve falında çiğ nohut yemek gördüyseniz:

  • Bazı ani teklifler gittiğiniz yönü değiştirebilir.

Kahve falında çiğ nohut yemek dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine, aradığı çareleri bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çiğ nohut görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nohutlu yemek görmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında nohutlu yemek yemek sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında etli nohut yemeği görmek kendinden emin adımlar atacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında pilav nohut yemek çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nohut yemek görmek çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında nohutlu et yemek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine tabir olunur.