Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yavru köpeğe su içmek

Kahve falında yavru köpeğe su içmek kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, işsizin iş bulacağına, kariyer sahibi olacağına, sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yavru köpeğe su içmek gördüyseniz:

  • Kimsenin kusursuz olmadığını unutmayın.

Kahve falında yavru köpeğe su içmek maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına alamet eder.

Kahve falında köpek yavrusuna su vermek arkasından iyi konuşulacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yavru köpeğe su vermek bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yavru köpek ısırması görmek zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine alamet eder.

Kahve falında köpeği yavrularken görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında yavru köpek dövmek Allah’ın yolundan gideceğine, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine inanılır.

Kahve falında yavru erkek köpek görmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına yorulur.

Kahve falında köpek yavrusu yıkamak sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine delalettir.