Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çamurda emeklemek

Kahve falında çamurda emeklemek emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, kudret sahibi olacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, ortağından ayrılacağına tabir olunur.

Kahve falında çamurda emeklemek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ya da sevdiğiniz kişilerle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Kahve falında çamurda emeklemek katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine böylece hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya yorulmaktadır.

Kahve falında çocuğunun emeklediğini görmek çaresizliğinin büyüyeceğine, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına delalet eder.

Kahve falında bir bebeğin emeklediğini görmek her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebeğinin emeklediğini görmek zinde kalacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karda emeklemek eğitimlerinin iyi olacağına, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına işarettir.

Kahve falında çocuğun emeklediğini görmek rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına işarettir.

Kahve falında bebeğin emeklediğini görmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kumda emeklemek rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve fal sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine alamet eder.