Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük yeşil kertenkele görmek

Kahve falında büyük yeşil kertenkele görmek içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında büyük yeşil kertenkele gördüyseniz:

  • Kimse diğerine yardımcı olmak istemiyor olabilir.

Kahve falında büyük yeşil kertenkele görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, iyi şartlara kavuşacağına yorulur.

Kahve falında yeşil büyük kertenkele görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evde büyük kertenkele görmek huzurlu ve sakin bir yaşama, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük kertenkele görmek kendisini kazanmaya odaklayacağına, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında büyük bir kertenkele görmek hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük kertenkele öldürmek işlerinden feragat edeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına yorulur.

Kahve falında çok büyük kertenkele görmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil kertenkele görmek manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine işaret etmektedir.