Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında brokoli görmek

Kahve falında brokoli görmek sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, planların aksayacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında brokoli gördüyseniz:

  • Sakinlik ön planda olmazsa sorun çıkabilir.

Kahve falında brokoli yemek bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına işarettir.

Kahve falında brokoli görmek çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın inanılır.

Kahve falında yeşil brokoli görmek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında brokoli toplamak çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına işaret etmektedir.