Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boydan elbise giymek

Kahve falında boydan elbise giymek çözümlere ve çarelere kavuşacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boydan elbise giymek gördüyseniz:

  • İlerlemek istediğimiz bazı alanlarda ilerlemememiz daha kolay olabilir.

Kahve falında boydan elbise giymek kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz boydan elbise giymek her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, sakin giden yaşamının sarsılacağına tabir olunur.

Kahve falında boydan elbise giydiğini görmek yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına alamet eder.

Kahve falında boydan elbise görmek güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, maddi gücünün yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında boy kısa gelinlik giymek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine delalet eder.

Kahve falında kadının takım elbise giymek uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin yırtık elbise giydiğini görmek işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında abiye elbise giymek geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına inanılır.