Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpekten kene koparmak

Kahve falında köpekten kene koparmak neşe ve sağlıkla geçeceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine yorulur.

Kahve falında köpekten kene koparmak gördüyseniz:

  • Kendi aşk veya evlilik hayatınıza büyük sorunlar yaratabilirsiniz.

Kahve falında keneli köpek görmek bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına işarettir.

Kahve falında köpekten kene toplamak para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine işaret eder.

Kahve falında köpek kenesi görmek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, bir süre belini doğrultamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında köpek üzerinde kene görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Kahve falında köpek üstünde kene görmek mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köpekten kene koparmak çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında köpekte kene görmek zarar edeceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpeğin üstünde kene görmek arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine işarettir.