Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında reçel ikram etmek

Kahve falında reçel ikram etmek cesaret gerektiren işlere gireceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine işaret eder.

Kahve falında reçel ikram etmek gördüyseniz:

  • Size bazı bedeller ödetebilecek hal almadan önce, duygusal konuları ya da duygu durum değişikliklerinizi doğru yönetmenizde fayda var.

Kahve falında reçel ikram etmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına yorulur.

Kahve falında kızılcık reçeli yemek çok büyük bir aşk yaşanacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına yorulur.

Kahve falında çilek reçeli yediğini görmek hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine alamet eder.

Kahve falında patlıcan reçeli görmek karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Kahve falında kabak reçeli yapmak hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında bögürtlen reçeli yemek aksiliklerin peşini bırakmayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine işarettir.

Kahve falında reçel yedirmek maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ahududu reçeli yemek üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine rivayet eder.