Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine yaş sormak

Kahve falında birine yaş sormak kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında birine yaş sormak gördüyseniz:

  • Dost çevrenizde aranılıyorsunuz.

Kahve falında yaş sormak doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında yaşını sormak düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birine yaş sormak dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına işaret eder.

Kahve falında birine yol sormak sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında isim sormak iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fiyat sormak ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cine soru sormak kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hesap sormak sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, zorluklarla boğuşulacağına delalet eder.