Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birilerinin para verdiğini görmek

Kahve falında birilerinin para verdiğini görmek etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına tabir olunur.

Kahve falında birilerinin para verdiğini gördüyseniz:

  • Sevdiginiz kişiye karşı izlediğiniz tutum zaman zaman sorun yaratabilir.

Kahve falında birilerinin para verdiğini görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında birilerinden para almak yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine yorulur.

Kahve falında birilerine para vermek onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş birinin para verdiğini görmek hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine inanılır.

Kahve falında birinin para verdiğini görmek sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin kendine para verdiğini görmek huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine işarettir.

Kahve falında ölüye para verdiğini görmek kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına işarettir.

Kahve falında ölen birinin para verdiğini görmek neşesinin yerine geleceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına rivayet eder.