Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine ikramda bulunmak

Kahve falında birine ikramda bulunmak çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birine ikramda bulunmak gördüyseniz:

  • Güç mücadeleleri söz konusu olabilir.

Kahve falında misafire ikramda bulunmak bir sebeple fal sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğine ikramda bulunmak vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş birine ikramda bulunmak sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, fal sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine yorulur.

Kahve falında ölü birine ikramda bulunmak sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına yorulur.

Kahve falında devlet başkanına ikramda bulunmak endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında misafirlere ikramda bulunmak üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına işaret eder.

Kahve falında ölüye ikramda bulunmak kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birisine ikramda bulunmak arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine alamet etmektedir.