Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir yakınının evinin yandığını görmek

Kahve falında bir yakınının evinin yandığını görmek düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine, kişinin kafasının rahat edeceğine, zorlukların son bulacağına, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına inanılır.

Kahve falında bir yakınının evinin yandığını gördüyseniz:

  • Ani gelişmeler veya ortaya çıkan durumlar karşısında net bir fikir sahibi olmak güç olmasına rağmen, net olmanız gerekmesi, sizin için hoş bir öneri gibi durmasa da, denemeniz gerekeceğe benziyor.

Kahve falında bir yakınının evinin yandığını görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine yorulur.

Kahve falında yakınının evinin yandığını görmek çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yakının evinin yandığını görmek yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, aradaki buzları eriteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir yakınının yandığını görmek aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir yakının yandığını görmek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, elindekileri de yitireceğine inanılır.

Kahve falında yakının yandığını görmek hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işarettir.

Kahve falında yakın birinin yandığını görmek aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine işarettir.

Kahve falında yakınlarının yandığını görmek hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, şeytana uyacağına rivayet etmektedir.