Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında izmarit görmek

Kahve falında izmarit görmek moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında izmarit gördüyseniz:

  • Yeteneklerinize güvenin.

Kahve falında sigara izmaritleri görmek yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, onlarla gönül birliği edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sigara izmariti içmek yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında izmarit yemek rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında sigara izmariti yemek sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında izmarit atmak hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında sigara izmariti toplamak elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine delalet eder.

Kahve falında izmarit içmek geçimini daha rahat sağlayacağına, mal ve rızkın çoğalmasına rivayet eder.

Kahve falında izmarit toplamak kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine delalet eder.