Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezar beklemek

Kahve falında mezar beklemek çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, isteklerin yerine geleceğine, çevresinin genişleyeceğine delalettir.

Kahve falında mezar beklemek gördüyseniz:

  • Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında mezar başında beklemek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mezar beklemek engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına yorulur.

Kahve falında mezarın başında beklemek geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına inanılır.

Kahve falında mezarlıkta beklemek yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında limanda beklemek ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ezan beklemek eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ikiz bebek beklediğini görmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında merdivende beklemek sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine tabir olunur.