Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir arkadaşınla küsmek

Kahve falında bir arkadaşınla küsmek aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tartışmaların sona ereceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşınla küsmek gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz veya yeni yerler görebileceğiniz fırsatlar yüzünü göstermeye başlayabilir.

Kahve falında en yakın arkadaşa küsmek zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına yorulur.

Kahve falında en yakın arkadaşıyla küsmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşından küsmek bereketin ve verimin çoğalacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşla küsmek eşler arasına kara kedi gireceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına işaret eder.

Kahve falında bir arkadaşına küsmek yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Kahve falında en iyi arkadaşla küsmek kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında en yakın arkadaşınla küsmek gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında en sevdiğin arkadaşınla küsmek acı tecrübeler edineceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına alamet eder.