Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski sevgiliyi aldatırken görmek

Kahve falında eski sevgiliyi aldatırken görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına alamet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi aldatırken gördüyseniz:

  • Harekete geçmeli, endişeleri bir kenara bırakmalısınız.

Kahve falında eski sevgiliden mesaj aldığını görmek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında eski sevgili tarafından aldatılmak kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgiliden hediye aldığını görmek bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliden mektup aldığını görmek toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisinin aldattığını görmek mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgilinin kilo aldığını görmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, keyfinin ve moralinin kaçacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyi aldatırken görmek eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisi tarafından aldatılmak kime danışacağını bilemez olacağına, lüks şekilde yaşayacağına işarettir.