Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bidonda peynir görmek

Kahve falında bidonda peynir görmek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bidonda peynir gördüyseniz:

  • Bazı ilişkileriniz veya iş birlikleriniz zayıflıyor.

Kahve falında bir bidon peynir görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine inanılır.

Kahve falında peynir bidonu görmek çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında bidonda peynir görmek fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine alamet eder.

Kahve falında boş beyaz bidon görmek rahata ve kolaylığa kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi bidon görmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine rivayet eder.

Kahve falında boş bidonlar görmek sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bidon su görmek uzaktan haberler işiteceğine, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında süt dolu bidon görmek çok büyük bir üzüntü duyacağına, hasta ise daha kötüye gideceğine işarettir.