Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beş şiş görmek

Kahve falında beş şiş görmek büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına delalettir.

Kahve falında beş şiş gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızda meydana gelene değişiklikler ya da meydana gelen olaylar nedeniyle değişen planlar karşısında esnek olmanızda fayda var.

Kahve falında karnı şiş birini görmek alim insanlardan sayılacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tekerlek şişirmek kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına alamet eder.

Kahve falında kafasının şiştiğini görmek birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında ağzının şiştiğini görmek çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şiştiğini görmek işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine işarettir.

Kahve falında birinin karnını şiş görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, yaşamın daha kolay hale geleceğine inanılır.

Kahve falında balon şişirdiğini görmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine delalet eder.

Kahve falında kızgın şiş görmek aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.