Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başı bitlenmek

Kahve falında başı bitlenmek evlat sahibi olunacağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, alim insanlardan sayılacağına, kem gözlere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başı bitlenmek gördüyseniz:

  • Çıkarlarınızı korumayı ihmal etmeyin.

Kahve falında başı bitlenmek neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine inanılır.

Kahve falında başının bitlendiğini görmek sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, yanlış kararlar vereceğine inanılır.

Kahve falında kafası bitlenmek endişelerin biteceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş birinin bitlendiğini görmek şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında birinin bitlendiğini duymak kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine alamet eder.

Kahve falında birinin bitlendiğini görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, moral bulacağına, hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında saçlarının bitlendiğini görmek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, o işi canlandıracağına rivayet eder.

Kahve falında kafada bitlenmek konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına delalet etmektedir.