Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kara is görmek

Kahve falında kara is görmek öz güven kazanacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kara is gördüyseniz:

  • Bazı konuları kendinizi daha iyi hissetmenizi veya daha rahat hareket etmeyi sağlayacak şekilde çarpıtma eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında is karası görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine rivayet eder.

Kahve falında kara is görmek manevi olarak çökmekle kalmayacağına, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına delalettir.

Kahve falında evinde kara yılan görmek bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına tabir olunur.

Kahve falında alnında kara leke görmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine delalet eder.

Kahve falında kara kaplumbağası görmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, dertlerin başlayacağına işaret eder.

Kahve falında kara atlamak hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine alamet eder.

Kahve falında kara et görmek üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine alamet eder.

Kahve falında hamile kara kedi görmek ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına alamet etmektedir.