Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşını beyaz giymiş görmek

Kahve falında arkadaşını beyaz giymiş görmek işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşını beyaz giymiş gördüyseniz:

  • Maddi veya yaratıcı bir alanda fark edilmeden ya da beklenmedik şekilde oluşan bir değişiklik sizi heyecanlandırmış olabilir.

Kahve falında arkadaşının beyaz araba aldığını görmek çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşının beyaz gelinlik giydiğini görmek karamsarlığa düşeceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşı beyazlar içinde görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, fal sahibinin de çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının saçını beyazlamış görmek kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşını beyazlar içinde görmek daha büyük başarılar kazandıracağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını beyaz giymiş görmek eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşını beyaz gömlekle görmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşı beyaz gelinlikle görmek bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına işarettir.