Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayrılan çiftlerin barıştığını görmek

Kahve falında ayrılan çiftlerin barıştığını görmek resmi bir göreve getirileceğine, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, fakirliğinin biteceğine, onları tebrik edeceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, büyük bir karar verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayrılan çiftlerin barıştığını gördüyseniz:

  • İştahınız açılabilir, yediklerinize dikkat etmenizde fayda var.

Kahve falında ayrılan çiftlerin barıştığını görmek başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, onlarla ayrı düşeceğine alamet eder.

Kahve falında ayrılan çiftin barıştığını görmek elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına yorulur.

Kahve falında ayrılanların barıştığını görmek onları rahat ettireceğine, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boşanmış çiftin barıştığını görmek içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayrılan çift görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, oldukça uzun bir yolculuğa alamet eder.

Kahve falında ayrılmış çift görmek çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayrılan çiftleri görmek hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına alamet eder.

Kahve falında küs iki kardeşin barıştığını görmek ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine alamet eder.